Beieškant vestuvinės suknelės, interneto platybėse nesunku pasiklysti tarp gausybės pasiūlymų. Svarbiausias patarimas būtų atkreipti dėmesį į dizainerio braižą bei stilių, kuris pasirodytų labiausiai artimas ir priimtinas būsimai nuotakai.

 

Radę tinkamą variantą susitarkit dėl apsilankymo pas pasirinktą dizainerį, suplanuokite savo laiką taip, kad be problemų skirtumėte 60 minučių būtent savo svajonių suknelei.

Tinkamai pasiruoškite susitikimui - išsaugokite patikusių suknelių nuotraukas su tikslu lengviau apibudinti savo viziją. Pokalbio metu stebėkite, ar jaučiate pasitikėjimą dizaineriu. Išsvajotą vestuvinės suknelės siuvimą patikėkite tik keliančiam pasitikėjimą savo srities specialistui. Tokiu atveju ramiai jausitės laukdama galutinio varianto, ir galbūt slapta tikėsitės, kad rezultatas pranoks Jūsų lūkesčius.


Vertinu Jūsų pasirinkimą ir pilnai prisiimu atsakomybę už tobulos vestuvinės suknelės siuvimą būtent Jums.

Kurdama Jūsų vestuvinę suknelę privalau Jus pažinti. Man labai svarbu kiekviena detalė:  Jūsų pageidavimai, svajonės, stilius, charakterio savybės, ceremonijos vieta, fotosesijos lokacija, vestuvių stilistika. Suknelė turi atspindėti Jus, ji turi būti sava, miela ir artima. Užsidėjus savo svajonių vestuvinę suknelę apima neapsakomas jausmas, tai tikra palaima ir aš už tai  jaučiuosi atsakinga.


Tik individualiai pasiūta vestuvinė suknelė atrodys tobulai, nes tokiai suknelei lekalai modeliuojami individualiai Jums, pagal Jūsų kūno duomenis ir pageidavimus. Vestuvinės suknelės modeliavimas leidžia paslėpti visus trūkumus bei pabrėžti privalumus. Vestuvines sukneles modeliavimas leidžia tiksliai išformuoti suknelę  pagal Jūsų kūno linijas. Sujungus turimą ilgametę patirtį ir žinias, gaunamas rezultatas – tobula vestuvinė suknelė.


Primatavimui būtina pasiruošti! Geriausia nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos priemonių, kad neištepti suknelės. Atsivežti batelius, kurios avėsite vestuvių dieną - pagal Juos derinsime vestuvinės suknelės ilgį. Rekomenduojama atsivežti papuošalus, pasidaryti panašią šukuoseną – tai padės įsivaizduoti bendrą nuotakos įvaizdį.

Primatavimo metu Jūs matuojatės jau pasiūtą gaminį. Vestuvinė  suknelė būna pasiūta 90%. Ilgametė patirtis  įrodo, kad yra mažai nuotakų, kurios turi tikslų įsivaizdavimą kaip bus pasiūta, kaip susiaurinta, kaip nukirpta? O kaip papuošta? Ir tai labai svarbu!

Tik užsidėjus vestuvinę suknelę, kuri jau yra galutinai pasiūta, nuotaka gali suprasti ir tinkamai apibūdinti, kaip jaučiasi. Primatavimo metu vestuvinė suknelė dekoruojama, tobulinama, jai suteikiamas galutinis vaizdas.

 

Jei esat nuotaka iš kito miesto, ar net kitos šalies, užtenka atvykti vienai dienai Jūsų pasirinktu metu. 

 

Mielos nuotakos, man svarbus rezultatas, Jūsų atsiliepimai, Jūsų palaikymas, ir visų  mėgstama frazė - pranokot mano lūkesčius.

Tik dėka Jūsų yra užsidegimas kurti, tobulėti ir mokytis kartu su Jumis.

Su kiekviena nuotaka, kiekviena kurta vestuvine suknele išlieka šilti, malonūs ir jautrūs prisiminimai. Ačiū Jums už pasitikėjimą, kad pasirinkote būtent mane ir kad man patikėjote papuošti Jus nuostabia vestuvine suknele, ir taip maža dalele prisiliesti prie Jūsų šventės.